Skip to Content

Об’єм – проект створення

Майже кожен хоче, щоб його волосся було більш об’ємним.  Більшість жінок готові випробувати майже все, що може надати йому об’єм. Трохи практики – і навіть з тонкого прямого волосся можна створювати чудові зачіски

Жінки з тонким волоссям стикаються з подвійною проблемою. Їхнє волосся тонке від природи, до того ж має слабку структуру. У такого волосся невеликий об’єм, тому воно швидко може стати сухим (особливо на кінчиках). До того ж, воно потерпає від впливу навколишнього середовища та швидко забруднюється біля коренів. Воно послаблене, його поверхня нерівна, а неправильні засоби для догляду обтяжують його та позбавляють об’єму.  Тому слід  підібрати для нього правильні засоби для догляду, які створені для цього типу волосся і здатні  збільшити його об'єм. Нижче ви знайдете професійні поради, які допоможуть досягти оптимальних результатів для цього типу волосся.

Слід відзначити, що більшість жінок з легкістю відносять своє волосся до типу тонкого. За свідченням стилістів, багато хто плутає пряме волосся з тонким. Якщо бальзами, лаки та інші хитрощі не можуть забезпечити бажаного результату, слід поглянути на проблему з іншого боку.  

Більш об’ємне волосся: сім порад від професіоналів

 • Дотримуйтесь правила використання всіх засобів для тонкого волосся: чим менше (продукту) – тим краще!                                                                          
 • Шампунь діє на всі ділянки волосся, тому для тонкого волосся завжди використовуйте шампунь для збільшення об’єму                                                                           
 • Часто волосся неможливо розчесати без використання спеціального бальзаму.  Але цей засіб здатний знищити об’єм у зародку. Щоб цього не сталось, варто наносити його тільки на нижню частину волосся там, де це необхідно. 

 • Тонке волосся швидко забруднюється і втрачає свій об’єм. Тому мийте його щодня. Якщо у вас є гарний сухий шампунь, інколи можете пропустити день-другий. Сухий шампунь видаляє вологу та жир, прибирає блиск зі шкіри голови та надає волоссю більшого об'єму.

 • Професіонали з догляду за волоссям можуть запропонувати вам одну хитрість – мелірування.  Знебарвлення окремих прядок робить  поверхню волосся менш гладкою, що сприяє збільшенню об’єму. Нові відтінки прядок також збільшують його візуально.                                           
 •  Ще один прийом створення об’єму – зміна проділу при кожній укладці. Навіть якщо новий проділ буде на відстані лише сантиметру від попереднього, це по-іншому розташує корені та надасть волоссю пружності.                                                                                                                   
 • Засоби, що містять силікон, – магічні еліксири, здатні миттєво надати волоссю блиск. Їх також можна застосовувати до тонкого волосся, але економно й лише для кінчиків окремих прядок. Ці засоби нададуть волоссю дивовижного блиску, не обтяживши його.
Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...