Skip to Content

Довге волосся: зберегти його красу!

Довгому волоссю потрібно більше уваги, адже воно на неї заслуговує. Перш ніж за три роки воно дросте до лінії плечей, йому доведеться пройти щонайменше через 300 процедур миття і сушіння

Довге волосся: насолодіться виглядом свого доглянутого довгого волосся

Це стосується будь-якого довгого волосся: ближче  до кінчиків воно стає більш схильним до пошкодження. Жінки з довгим волоссям переймаються через посічені кінчики. На жаль, існує лише одне вирішення цієї проблеми: щойно кінчики волосся почали сіктися, його потрібно підстригти. Цього можна уникнути, користуючись засобами для догляду за посіченими кінчиками, а також регулярно піклуючись про здоров’я свого волосся.

Довге та коротке волосся вимагають різних видів догляду: ніщо не повинно обтяжувати волосся біля коренів, але легке живлення його кінчиків необхідне. Це справді нелегко зробити. Проте використання відповідних засобів принесе гарні результати.   

Дев’ять порад з догляду за довгим волоссям

 • Для довгого волосся недостатньо самого лише миття. Після нього потрібно користуватися бальзамом і раз на тиждень – спеціальними засобами для догляду за волоссям.
 • Розчісуйте волосся, перш ніж вимити його. Це допоможе уникнути заплутування і зменшить кількість вузлів, що утворюються під час миття.
 • Ніколи не збирайте вологе волосся у «кінський хвіст». Вільне волосся висохне швидше. Крім того, вологе волосся є дуже чутливим до поганого ставлення – навіть звичайна гумка для волосся може його пошкодити.
 • Ніколи не розтирайте вологе волосся рушником. Замість цього витирайте його у напрямку від коренів до кінчиків, тим самим турбуючись про шкіру голови.
 • Абсолютно неприпустимо користуватися металевими шпильками або гумками для волосся, не вкритими тканиною. З часом вони призведуть до того, що волосся стане ламким.
 • Удома носіть волосся розпущеним: уникайте високих зачісок, кіс і «кінських хвостів». Щоб волосся не закривало обличчя, користуйтеся стрічкою або обручем (але не пластиковим).
 • Якомога частіше давайте волоссю висохнути природнім шляхом.
 • Користуючись феном, при першій-ліпшій можливості обирайте холодний режим. Якщо вам доводиться використовувати гаряче повітря, тримайте фен на відстані не менше ніж 20 см від волосся.
 • Розчісування щіткою з натуральною щетиною надає волоссю неперевершеного блиску.
Схожі статті
 • Як позбутися лупи

  Догляд за волоссям

  Як позбутися лупи
  ...

  Завдяки новим шампуням і спеціальним засобам для догляду за волоссям все менше людей стикаються з проблемою лупи. Якщо вона з’явилась у вас, не засмучуйтесь. Наші поради допоможуть вам позбутися цієї неприємності.

  ...
 • Засоби від втрати волосся

  Догляд за волоссям

  Засоби від втрати волосся
  ...

  Втрата волосся – серйозна проблема. Її причини можуть бути різними, але, на щастя, з ними можна боротися.

  ...
 • Жирна шкіра голови – жирне волосся

  Догляд за волоссям

  Жирна шкіра голови – жирне волосся
  ...

  Існує тонка межа між блискучим і жирним волоссям. Цю нечітку лінію волосся (особливо пряме) може швидко перетнути. Наші поради допоможуть вам у ситуації, коли надлишок шкірного жиру загрожує пошкодити вашу зачіску.

  ...
 • Захист волосся від впливу високих температур

  Сушіння волосся феном

  Захист волосся від впливу високих температур
  ...

  Праска для випрямлення волосся і плойка – корисні інструменти, які допомагають нам створювати чудові зачіски. Проте вони можуть зашкодити нашому волоссю. Тому не слід забувати про його захист від впливу високих температур.

  ...
 • Правильний шампунь здатен на все

  Шампунь для волосся

  Правильний шампунь здатен на все
  ...

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  ...
 • Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся

  Кондиціонер для волосся
  ...

  Дехто схиляється лише до використання звичайних бальзамів після миття волосся шампунем. Інші не виходять з дому, не скориставшись засобом для відновлення посічених кінчиків. Ось ваш персональний план догляду за волоссям

  ...
 • Отримайте більше від вашого тонкого волосся

  Тонке волосся

  Отримайте більше від вашого тонкого волосся
  ...

  Якщо ви не можете вийти з дому через те, що ваше щойно укладене волосся утратило всі ознаки життя та форми, вам допоможуть наші поради з укладки та сушки! З їхньою допомогою ваше тонке волосся збереже свою пружність.

  ...
 • Пошкоджене волосся взимку

  Догляд за волоссям

  Пошкоджене волосся взимку
  ...

  У морозні дні волоссю потрібне додаткове піклування. Ми розкажемо, як взимку зберегти своє волосся у гарному стані

  ...
 • Поради з догляду за кучерявим волоссям

  Догляд за волоссям

  Поради з догляду за кучерявим волоссям
  ...

  Кучеряві локони – дивовижне багатство, якщо ви правильно доглядаєте за ними. Існує кілька речей, які ви можете зробити для вашого натурального кучерявого волосся.

  ...
 • Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

  Догляд за волоссям

  Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном
  ...
 • Сухе волосся

  Догляд за волоссям

  Сухе волосся
  ...

  Сухою шкіра голови може бути від природи. Але нерідко причинами цього є неналежний догляд і щоденна укладка. Що з цим можна зробити? Ось 10 наших порад з відновлення сухого волосся.

  ...
 • Відновлення ламкого волосся

  Догляд за волоссям

  Відновлення ламкого волосся
  ...

  Ламке та неслухняне волосся, схоже на солому, потребує ретельного та ніжного догляду. Ми розкажемо вам, у чому причина цієї проблеми та як з нею боротися.

  ...