Тоні Гарн: свідоме життя

Toni Garn ohne Allüren

Нова кампанія від Schwarzkopf #CREATEYOURSTYLE – це можливість бути собою та проявляти свою унікальність! Супермодель Тоні Гарн має в цьому багато років досвіду. 25-річна німкеня відома всьому світу завдяки своїй красі, благодійної діяльності, а тепер і як бренд- амбасадор класичного косметичного засобу з Німеччини, лаку для волосся Taft. Гадаєте, її життя наповнене шиком та розкішшю? Для супермоделі, яка є справжнім прикладом для наслідування, це зовсім не так.

Тоні Гарн (справжнє ім’я: Антонія Гарн) – це досконале поєднання сили та простоти, типове для представниць нового покоління жінок. Через кар’єру супермоделі в неї не «знесло дах» – зовсім навпаки: Тоні використовує свою популярність, щоб допомогти іншим. Вона обирає власний шлях та йде ним так, як їй хочеться. Дисциплінована, амбіційна, але водночас любляча та вдячна – ось справжня Тоні Гарн.

Що Тоні Гарн думає про себе? Вона розказує нам у цьому відео:

You need to accept cookies to play this video

Справжній янгол – і не лише для Victoria's Secret

Тоні Гарн завжди приймає виважені рішення – ще з самого початку своєї кар’єри. Її помітило модельне агентство у Гамбурзі, ще коли їй було 13 років. У 2007 році сором’язлива 14-річна білява дівчинка вже позувала для Calvin Klein. Тоні могла продовжити кар'єру моделі, але їй хотілося, щоб її інтелектуальні здібності відповідали її красі. Тоні закінчила школу, підкріпивши свій академічний успіх професійним: вона взяла участь в 54 модних шоу, пройшовшись подіумами Мілана, Парижа та Нью-Йорка. Журнали Vogue, Harper's Bazaar та W Magazine, такі світові гіганти як Chanel, Dior та Hugo Boss – усі вони боролися за Тоні. Вона навіть стала янголом Victoria's Secret. Мільйони молодих жінок можуть лише мріяти про її життя, але в реальному житті Тоні Гарн своїми янгольськими крилами не розмахує направо й наліво. Вона організувала кампанію на підтримку африканських дівчаток, але сама не вважала себе прийнятним взірцем для наслідування серед таких дівчаток, бо розгулювала по подіуму в спідній білизні. Знімаємо перед вами капелюха, «фройляйн»!

Зачіски Тоні Гарн такі ж різноманітні, як її багатогранна особистість

На червоній доріжці жителька Нью-Йорка завжди з’являється у вишуканих образах, підкреслених стильними зачісками: звабливими локонами, елегантними високими зачісками  чи модним ефектом ламінування. Останній образ – наш улюблений в Тоні. Він надає їй відтінку сучасності та підкреслює досконалі риси її обличчя. Завершальний штрих – звісно червона помада.

Коли ж Тоні подорожує до Африки, щоб навідатись до свого фонду, вона іноді днями не приймає душ. «Я надягаю спортивні штани та футболку, збираю волосся у хвіст – і все», – розповідає Тоні в інтерв’ю. Зрештою, там у неї є набагато важливіші справи – наприклад, покращення освіти для місцевих дітлахів. Тоні Гарн однаково успішна як у благодійності, так і у світі моди. По секрету: ми бажаємо їй зустріти в Африці свого власного Роберта Редфорда, який став би їй надійною опорою в таких подорожах. Тоні, продовжуй в тому ж дусі – ти нас надихаєш!

#styling #createyourstyle

Схожі статті
  • Світ належить сміливим: Schwarzkopf відсвяткував 120 років

    #Createyourstyle

    Світ належить сміливим: Schwarzkopf відсвяткував 120 років
    ...