quick-hairstyles
Стайлінг | Укладка волосся з допомогою фену

Швидка та легка укладка волосся

Ми завжди поспішаємо: нам не вистачає часу вранці, між роботою і побаченням ввечері. У будь-якому випадку волосся має виглядати чудово. Ми дамо вам п’ять найкорисніших підказок для створення надзвичайної зачіски без миття волосся шампунем, надмірного використання фену або складної укладки

Підказка 1: Принципово новий та свіжий

Волосся виглядає чудово, але шкіра біля коренів є дещо жирною? Розслабтесь, миття шампунем – не єдине рішення. Замість цього щедро нанесіть спиртовмісну піну для укладки на волосся біля коренів, а потім висушіть волосся феном, використовуючи гребінець. Ще одне розумне рішення – пригладити коротке волосся руками біля коренів, поки воно висихає. Спирт, який міститься у піні, злегка висушить волосся – це ідеально для боротьби з жирним біля коренів волоссям. Ще одне рішення передбачає обережне втирання руками невеликої кількості дитячої присипки або пудри для тіла в шкіру голови. Після цього волосся необхідно добре розчесати, щоб видалити залишки пудри. Пудра має зволожуючий ефект, після її застосування волосся виглядає як щойно вимите.

Підказка 2: Від дикого до приборканого

Вранці у дзеркалі ви бачите волосся, яке стирчить на всі боки? І звідки беруться всі ці вихри? Їх необхідно приборкати. Нанесіть на волосся тонік для укладки або незмивний спрей-кондиціонер для довгого сухого волосся. Потім укладіть волосся за допомогою великої круглої щітки. Замість тоніку для укладки або кондиціонеру ви можете використати звичайну водопровідну воду. Спосіб діє в будь-якому випадку. Щоб не намочити волосся та уникнути тривалого сеансу висушування, найкраще зволожувати волосся, проводячи мокрим гребінцем  від коренів до кінчиків. Періодично змочуйте гребінець водою.

Підказка 3: Гарячі бігуді

Під час сну волосся втрачає об’єм і ніби прилипає до голови. Гарячі бігуді повернуть його до життя та нададуть йому об’єм майже миттєво. Лише накрутіть сухе волосся на заздалегідь нагріті бігуді та залиште їх, поки чистите зуби або п’єте вранішню каву. Зніміть бігуді через десять хвилин. Швидко розчешіть волосся і, якщо бажаєте, нанесіть невелику кількість засобу для фіксації. Готово!

Підказка 4: Справжнє відродження

Коротке волосся можна швидко оживити за допомогою гелю або воску. Але не захоплюйтесь. Більша кількість гелю зробить ваше волосся жорстким. Замість цього просто укладіть волосся мокрими пальцями. 

Підказка 5: Маса проти об’єму

Якщо ви укладаєте волосся за допомогою піни або лаку для волосся, спочатку вичешіть залишки засобів, які використовувались раніше. Лише після цього волосся готове для нових засобів для укладки. Їхня надмірна кількість зробить волосся важким та позбавить його блиску.