Стайлінг | Корисні поради

Як правильно користуватися лаком для волосся

Майже в кожного з нас у ванній кімнаті є балончик лаку для волосся. Його слід розбризкувати лише на поверхню волосся для бажаної фіксації, чи можна також наносити близько до коренів? Яким саме лаком користуватись для різних цілей?

Haarspray
© Getty Images

Лак для волосся творить дива, якщо наносити його з правильної відстані.

Існує великий вибір лаків, які призначені для догляду за певними типами волосся (наприклад, кучерявим, фарбованим, а отже – сухим). Є також лаки для захисту волосся від УФ-проміння. Людям, які страждають на алергію, пропонуються лаки без запаху.

Лак обирається, виходячи з його призначення. Щоб волосся виглядало більш природно, користуйтеся лаком для  легкої фіксації. Допоможе зберегти зачіску навіть при сильному вітрі та опадах лак для сильної фіксації. Якщо ви витратили багато часу та зусиль на створення складної зачіски, ви, безумовно, захочете зберегти її якомога довше. Тоді на допомогу вам прийде лак для екстра-сильної фіксації. Деякими лаками для волосся можна фіксувати окремі прядки або дуже короткі зачіски.

Як правильно користуватися лаком для волосся

 • Порада 1:

  Найсучасніші лаки не дають прядкам злипнутись. Але щоб правильно скористатися перевагами цих засобів,  необхідно тримати розпилювач на відстані не менше 30 сантиметрів від голови, а також постійно рухати балончиком.

 • Порада 2:

  Перед використанням лаку переконайтеся, що отвір розпилювача не засмічений. В іншому випадку лак виприскуватиметься за балончику не у вигляді легкої хмаринки, а липкими струменями.


 • Порада 3:

  Якщо ви хочете надати волоссю більше об’єму, користуйтесь лаком наступним чином: нахиліться, звісивши голову, та злегка стряхніть волосся. Потім розпряміться і не надто різко відкиньте голову назад. Піднімаючи окремі прядки, наносіть на них лак знизу з невеликої відстані. Перш ніж переходити до наступної прядки, переконайтеся, що лак висох.

 • Порада 4:

  Порада для жінок зі стрижкою «боб»: піднімаючи верхній шар волосся, наносіть лак знизу під кутом у напрямку до кінчиків волосся. Це забезпечить чудову фіксацію для скошених бічних прядок.

 • Порада 5:

  Якщо у вас чутлива шкіра голови, пам’ятайте: лак для волосся містить спирт, який може викликати сухість волосся і шкіри голови. Тому його слід наносити лише на кінчики волосся.

 • Порада 6:

  Забезпечити волоссю фіксацію і об’єм можна й таким чином: довільно нанесіть лак, а потім або накрутіть волосся на термобігуді, або зробіть укладку  стайлером чи праскою для випрямлення. Щоб зафіксувати зачіску, нанесіть ще трохи лаку. Цей спосіб використовується за лаштунками показів моди.


 • Порада 7:

  За умови помірного використання лак  для волосся також допомагає схильним до жирності кореням волосся. Звідси маленька хитрість: якщо ваш чубок забруднюється швидше за решту волосся, після миття голови підніміть чубок з лоба круглою щіткою і нанесіть  невелику кількість лаку для волосся.


 • Порада 8:

  Якщо ваше волосся жирне, не користуйтесь лаками, призначеними для надання волоссю блиску (наприклад, «Ультраблиск», «Діамантовий блиск», «Гладкість і блиск»).

 • Порада 9:

  Кілька непокірних прядок можна приручити, побризкавши лаком на долоні та пригладивши ними волосся.

 • Порада 10:

  Лак для волосся також може надати форму бровам. Для цього використайте щіточку для брів з попередньо нанесеним на неї лаком. 

Відкрийте для себе: Корисні поради