heidi-klum-with-ponytail
Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Завжди красиві: класичні зачіски

Таке колись траплялось з вами: перукар умовив вас на авантюру із зачіскою, і тепер ви ледве впізнаєте себе у дзеркалі? А новий образ мав бути таким класним! З класичними зачісками подібного ніколи не трапиться!

Класичні зачіски поспішають на допомогу: вони підкреслюють нашу особистість, вони універсальні та непідвладні часу. Але вони не старомодні! Боб, шиньйон або піксі – що б ми не обрали, ми будемо повертатись до них знову і знову. Ви вже носите класичну зачіску? Вітаємо, отже у вас є стиль! Якщо ні, ви подумайте над нашими улюбленими вічними зачісками. 

Хвости – Молодіжні та чарівні

Хвіст, Анджеліна Джолі
© WireImage

Нам подобається твій профіль, Анджеліно Джолі. Хвіст виглядає повсякденно, і в той же час – дуже стильно. Зачіска вигідно підкреслює красиву форму голови актриси.

Хвіст – улюблене рішення кожної жінки, якій необхідно зробити швидку зачіску. Хвости виглядають ще більш фантастично, якщо їх роблять спеціально, наприклад, для вечірки. Два варіанти цієї зачіски особливо привабливі. Перший – волосся гладко розчісується та збирається на потилиці. Другий – волосся збирається трохи вище, а верхнє волосся злегка начісується. В останньому варіанті форма голови виглядає особливо привабливо. Традиційний хвіст високо на голові створює дуже молодий образ. Таку зачіску можна зробити з волосся, довжина якого сягає щонайменше плечей. 

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок