curl-styling
Стайлінг | Корисні поради

Випрямити неслухняні кучері

Визнаємо: випрямлення неслухняних кучерів вимагатиме від вас деяких зусиль.  Але якщо ви будете користуватися належними засобами та прийомами, гарний результат гарантовано. Ми поділимось з вами таємницями перетворення неслухняного кучерявого волосся на предмет заздрощів усіх ваших знайомих. Переконайтесь, що це не так вже й важко.

Додатковий догляд за кучерявим волоссям

Хвилясте волосся і кучері, як правило, сухі. На відміну від прямого волосся, вони легко поглинають усі поживні речовини, і це їх не обтяжує. Тому для догляду за таким волоссям користуйтесь засобами, активні речовини яких розгладжують і випрямляють волосся та надають йому блиск. Після кожного миття рекомендуємо наносити на волосся бальзам. Незмивний спрей-догляд – ідеальний засіб для використання у ранковому сум’ятті. Раз на тиждень користуйтеся поживною маскою.

Правильні зачіски для кучерявого волосся

Для приборкання неслухняних кучерів потрібні правильні інструменти: круглі щітки великого діаметру, а також великі гарячі бігуді або бігуді Velcro. Можливо, слід віддати перевагу саме бігуді через зручність користування ними. Перед укладкою, щоб зробити волосся більш слухняним, слід нанести незмивний спрей-догляд.  Після нанесення засобу для укладки висушіть волосся за допомогою фена із дифузором. Потім витягніть його круглою щіткою або накрутіть на бігуді. Дайте волоссю висохнути, а потім розчешіть його гребінцем із великими рідкими зубцями.

Займемося неслухняними кучерями

Говорять, що в Бразилії для випрямлення волосся жінки користуються звичайними прасками. Ми навіть у думках не порадимо вам цей небезпечний спосіб через загрозу термічного ушкодження волосся. Сучасні праски для випрямлення волосся із керамічним покриттям рівномірно розподіляють тепло встановленої температури, а тому більш безпечні для волосся. Додайте до цього сучасну функцію  іонізації – і за короткий час ваше волосся набуде гладкості та блиску. Щоб захистити волосся і звести до мінімуму можливість його термічного пошкодження, не забувайте користуватись термозахисним спреєм або бальзамом для розгладжування.  Але, незважаючи на всі існуючі засоби для захисту, не варто користуватися прасками щодня.