10-tips-find-perfect-hairdresser
Стайлінг | Довге волосся

Стилі зачісок для довгого волосся можуть бути повсякденними або гламурними

Ви б хотіли мати довге волосся? Вісім з десяти жінок дають швидку відповідь «так». Їх можна зрозуміти, оскільки довге волосся виглядає надзвичайно жіночно та може мати багато різних способів укладки. Ми покажемо вам декілька найкрасивіших інтерпретацій

Langhaarfrisur
© Getty Images

Правильна стрижка запалює магічну красу довгого волосся

Дехто вважає, що довге волосся – це лише те, що має довжину більше 70 сантиметрів. Не хвилюйтесь, ми не виключаємо й тих, у кого довжина волосся досягає плечей (близько 40 сантиметрів). Щоб бути красивим, довге волосся потребує догляду й ще раз догляду. Іноді, щоб надати зачісці форми, йому потрібна стрижка.

Довге волосся – це чудово, але тонкі посічені кінчики напевне не додають йому краси. Повністю уникнути посічених кінчиків при довгому волоссі неможливо, але за умови ніжного й дбайливого догляду їхню кількість можна звести до мінімуму. Ламкість – ще один ворог довгого волосся. Посічені кінчики та ламкість з‘являються в результаті механічного впливу, наприклад, теплого повітря від фену, частого розчісування і розчісування вологого волосся. Ви полюбите своє довге волосся, якщо належно дбатимете про нього (дивіться також розділ «Догляд за довгим волоссям»).

Все про догляд за довгим волоссям:

  • Не висушуйте волосся феном та не випрямляйте праскою без попереднього нанесення відповідних засобів. Ідеально дозволити волоссю висохнути природним шляхом і використовувати гарячі плойки тільки час від часу для укладки в особливих випадках.                                                               
  • Не збирайте волосся у хвіст дуже часто. Це пошкоджує корені волосся і може призвести до його випадіння.                                                                   
  • Не обов‘язково усувати залишки засобів для укладки ввечері, ретельно розчісуючи волосся. Замість цього використовуйте призначений для цього шампунь. Це легше і є більш щадним для волосся.                                                                                                                                 
  • Намагайтесь частіше обирати більш м‘які засоби для укладки, такі як віск, піна або лак для волосся легкої фіксації.                                                                                                                         
  • Належне живлення є основою здорового й красивого волосся. До головних поживних елементів відносяться вітамін C, біотин, силікон, цинк і фолієва кислота. Ви повинні або вживати більше фруктів, овочів, цільного зерна, молочних продуктів, птиці та морепродуктів, або приймати харчові добавки з усіма необхідними поживними елементами.

Стилі довгого волосся: Найкрасивіші образи зірок

Відкрийте для себе: Довге волосся