Фарбування | Фарбування в блонд

Фарбуємо волосся у світлий колір: як зробити це правильно

Колір волосся стає світлішим здебільшого через депігментацію (знебарвлення), ніж через фарбування. Нижче ви дізнаєтесь, що потрібно знати й пам’ятати, висвітлюючи своє волосся, а також як уникнути при цьому небажаних побічних ефектів. 

Блонд – не ваш натуральний колір? 95% людей можуть сказати те саме. У Німеччині третина  жінок – блондинки, проте лише для небагатьох з них цей колір волосся – натуральний. Майже всі вони скористались однією з найбільш популярних послуг – освітленням. Тоді як екстремальні світлі відтінки, подібні до платинового блонду, користуються популярністю серед  моделей і зірок, більшість жінок обирають м’які медові й карамельні тони.

Фарбовані блондинки, безумовно, не повинні виглядати штучно, вони мають приголомшувати своїм виглядом. Саме тому освітлення слід робити дуже обережно, з гарним відчуттям кольору. Світле волосся, яке виглядає м’яким і природним, справляє чудове враження. Навіть брюнетки можуть обрати собі блонд. Скористайтесь нашими порадами, які допоможуть зробити усе правильно й без побічних ефектів.

Освітлення: як зробити його правильно

 • Порада 1:

  Безсумнівно, ви хочете, щоб ваше світле волосся виглядало природно? Тоді вам ніколи не слід висвітлювати його більше, ніж на два тони. Також візьміть до уваги колір брів: волосся виглядатиме штучно, надто відрізняючись від кольору брів.

 • Порада 2:

  Будьте дуже обережні при фарбуванні вже знебарвленого волосся. Його змінена структура може спричинити неочікуваний результат: наприклад, кінцевий колір волосся може виявитися більш інтенсивним, ніж вказано на упаковці, або більш темним через більш активне всотування  пігментів. 

 • Порада 3:

  У променях сонця ваше волосся набуває рудуватого відтінку? Тоді слід видалити з нього руді пігменти, котрі надають йому легкого жовтого забарвлення. Для цього потрібно скористатись спеціальними засобами для догляду за світлим волоссям, які нейтралізують небажане жовте забарвлення.

 • Порада 4:

  Ви вже блондинка і хочете, щоб ваше волосся стало ще світлішим? У нагоді вам можуть стати спреї для освітлення. За одне використання вони роблять волосся світлішим на чверть відтінка. Сонячне світло та гаряче повітря фену посилять ефект.

 • Порада 5:

  Брюнетки, які наважились стати блондинками, можуть використати інтенсивні засоби для освітлення, які можуть змінити колір волосся на цілих вісім відтінків.  Важливо не залишати такі засобі на волоссі довше ніж на 45  хвилин.

 • Порада 6:

  Вам не подобається, коли відрослі корені волосся стають помітними, але не хочете постійно висвітлювати їх? Тоді зверніть увагу на стиль «блонет», що його нещодавно обрала Дженніфер Аністон. Зверніться до свого перукаря, і він  надасть вашому темному волоссю бажаного натурального відтінку.

Відкрийте для себе: Фарбування в блонд