thin-hair
Догляд за волоссям | Тонке волосся

Поради та рекомендації: об’єм за допомогою укладки

Тонке волосся – не вирок зачісці. Наші поради та рекомендації допоможуть вам відновити структуру свого волосся. Дізнайтеся, як за допомогою укладки та сушки надати волоссю чудового вигляду. 

Тонке волосся – не обов’язково означає негусте. Проблема може полягати у товщині окремих волосин. Тонке волосся вдвічі тонше за звичайне. До того ж, воно більш чутливе. Незалежно від кількості волосин, волосся може виглядати тонким. У залежності від кольору, на вигляд у вас може бути густе волосся, не зважаючи навіть на те, що воно тонке. У блондинок у середньому 150 тисяч волосин, тоді як у більшості жінок із темним волоссям їх 100 тисяч. Якщо волосся виглядає тонким, вам слід скористатись методами обережного відновлення його структури, а також бути надзвичайно обачними під час його сушки феном.

 

Ніжний люблячий догляд за тонким чи рідким волоссям

 

Перш ніж сушити феном щойно вимите волосся, висушіть його, накривши тюрбаном із рушника. Ніколи не витирайте волосся, щоб не пошкодити його кутикули. Зніміть рушник і розчешіть волосся за допомогою гребінця з великими зубцями. При цьому притримуйте прядки волосся біля коренів, щоб уникнути його виривання. Лише після цього можна приступити до сушки феном за середнього або нижчого температурного режиму, щоб запобігти перегріванню волосся.

 

Тонкому та рідкому волоссю потрібна пружність

 

Після надання кореням більшої пружності поникле волосся одразу набуває живого вигляду.  Перш ніж сушити волосся, нанесіть на корені невелику кількість мусу чи спрею для укладки. Після цього за допомогою фену висушіть волосся, використовуючи при цьому пласку щітку. Робіть це, трохи нахиливши голову та розчісуючи волосся у напрямку від кінчиків до коренів. Після кількох рухів щіткою повторіть процедуру, але цього разу розчісуйте волосся у протилежному напрямку. Потім нахиліть голову вперед, при цьому продовжуючи працювати феном і розчісувати волосся, що звисає. Якщо волосся надто коротке, щоб користуватись пласкою щіткою, сушіть його, піднімаючи окремі прядки. Також можна зібрати прядки волосся, на короткий час нагріти їх і дати охолонути. Всі ці методи нададуть волоссю більшої пружності біля коренів.

 

Як підняти тонке волосся

 

Після того, як ви таким чином висушили та розчесали волосся, краще звести укладку до мінімуму. Ми також не радимо використовувати віск, гель для укладки або пасту, щоб надати волоссю більшого блиску. Ці засобі містять жир і можуть призвести до непривабливого вигляду волосся. Лише краплі (!) вологого гелю вистачить для укладки короткого тонкого волосся. Лак для сильної фіксації краще використовувати для більш довгого тонкого та рідкого волосся.  Лак слід наносити на зворотній бік прядок, піднімаючи їх. Лак, нанесений на поверхню волосся, лише обтяжить його.  

Відкрийте для себе: Тонке волосся