thin-hair
Догляд за волоссям | Сушіння волосся феном

Випрямлення волосся під час догляду за ним

Ви б хотіли перетворити свої неслухняні кучері на каскади прямого шовкового волосся, не вдаючись до шкідливої праски для випрямлення? Скористайтеся нашими порадами й рекомендаціями та перетворіть свої природні кучері на пряме, м'яке та блискуче волосся!

Уявляєте себе з прямим гладким волоссям? Вважаєте, що воно додало б вашому образові жіночності й елегантності, чи просто захоплюєтесь його шовковистим блиском? Тоді вам сподобаються наші прості поради з випрямлення волосся.

Випрямлення волосся починається з правильного шампуню

Догляд за волоссям і його випрямлення йдуть рука в руку. Використання шампунів для випрямлення волосся зробить його еластичним та особливо блискучим. Після кожного миття слід застосувати кондиціонер для випрямлення волосся. Краще наносити його безпосередньо на кінчики й волосся біля них. Переконайтеся, що ви ретельно змили кондиціонер після застосування. Пам'ятайте, що у випадку потрапляння на шкіру голови він може спричинити жирність коренів волосся. У випадку дуже неслухняних кучерів також слід користуватися сироваткою для випрямлення чи спеціальними засобами. Їх слід наносити на підсушене рушником волосся. Рослинні олії, силікон і протеїни, що входять до складу цих засобів, сприятимуть випрямленню волосся.

Секрет прямого волосся – у техніці

Висихання волосся дуже ускладнює його випрямлення. Навіть тонке та пряме волосся після висихання на повітрі стає дещо хвилястим. Якщо ви будете часто випрямляти своє волосся, то дуже скоро навчитеся майстерно володіти феном. Кращий спосіб – сушити волосся феном, одночасно натягуючи його щіткою прядка за прядкою. Для короткого волосся стане у нагоді кругла щітка. Її слід використовувати як своєрідні бігуді, нагріваючи феном накручене на неї волосся та обережно розкручуючи й випрямляючи його під дією теплого повітря фену. Для довгого волосся радимо користуватися пласкою щіткою. Проте, техніка залишається незмінною. Перед тим, як використати фен, можна нанести на волосся спеціальний крем, рідину чи спрей. Зауважимо, що деякі з таких засобів  захищають волосся від негативного впливу високих температур та зберігають у ньому вологу.

Засоби для випрямлення волосся: пам’ятайте про результат

Після того, як ви доклали стільки зусиль, щоб випрямити волосся, ви, звичайно, захочете якомога довше зберегти його у цій прекрасній шовковистій формі. Звичайно, було б ідеальним взагалі не виходити з дому й не піддавати волосся зовнішнім впливам – дощу й вітру. Але це неможливо та нудно, тому альтернативним рішенням може стати лак для випрямлення волосся. Користуйтеся ним для того, щоб волосся залишалося прямим з ранку до вечора. До того ж, такий лак надасть йому блиск і не обтяжить його.