heat-protection-for-hair
Догляд за волоссям | Сушіння волосся феном

Захист від впливу високих температур: укладка без проблем

Щоб створювати модні образи за допомогою прасок для випрямлення волосся і плойок, не пошкоджуючи при цьому волосся, необхідно користуватися певними засобами та знати основні правила гарячої укладки.

Волосся набуває тієї форми, у якій воно захололо. Ось чому за допомогою прасок для випрямлення можна перетворити неслухняні кучері на сяючі хвилясті локони, а за допомогою плойки надати об’єму тонкому волоссю. Однак гаряча укладка може стати для волосся проблемою. Інструменти, за допомогою яких вона здійснюється, можуть нагріватися до температури 220°C і завдавати шкоди вологому незахищеному волоссю.

Довготривалі наслідки такого впливу – посічені кінчики, відсутність блиску та ламкість волосся. Цього можна уникнути, якщо перед гарячою укладкою використати спеціальні засоби для захисту. Вони спрощують процес і запобігають перегріву волосся. Не менш важливим є правильний вибір інструментів для гарячої укладки: сучасні праски для випрямлення волосся мають спеціальне покриття (наприклад, керамічне), яке забезпечує рівномірне та помірне нагрівання волосся.

9 порад для ніжної гарячої укладки

  •          Пам’ятайте: перед гарячою укладкою волосся має бути сухим. Хімічна структура вологого волосся змінюється. Висока температура може пошкодити його структуру і негативно вплинути на стан шкіри голови.
  •          Перед кожною гарячою укладкою потрібно користуватись засобами, які захистять ваше волосся від впливу високих температур.
  •          Таких засобів багато. Деякі з них спеціально розроблені для звичайної м’якої укладки прямого волосся або пружних кучерів. Оберіть серед них оптимальний засіб, що полегшить укладку та забезпечить вашому волоссю найкращий захист.
  •          Щоб краще захистити кожну волосину, слід наносити такі засоби на вологе волосся.
  •          Спреї слід наносити з безпечної відстані. Ефективна дисперсна хмара утворюється на відстані 20-30 см від розпилювача. Вона захистить волосся, не обтяживши та не склеївши його. Щоб дізнатись, якої відстані слід дотримуватися, уважно прочитайте інструкцію.
  •          Одразу після нанесення засобу для захисту від високих температур слід розчесати волосся гребінцем з рідкими зубчиками. Це допоможе рівномірно вкрити засобом всю поверхню. 
  • Щотижневе відновлення сухого або пошкодженого волосся запобігає його подальшому ушкодженню
  •          Різноманітні пошкодження шкіри голови не лише накладаються одне на одне: кожне з них робить її більш уразливою для наступного. Після гарячої укладки волосся стає більш чутливим до впливу ультрафіолетового проміння. Також не слід піддавати його додатковим випробуванням металевим гребінцем або шпильками. 
  •          Для гарячої укладки обирайте інструменти з керамічною, а не металічною поверхнею. Вона захистить волосся від серйозних пошкоджень.