caffeine
Догляд за волоссям | Рідке волосся

Кофеїн у засобах по догляду за волоссям робить корені міцнішими

Ранкова кава - перевірений спосіб збадьоритися на початку дня. Кофеїн допомагає нам бути більш активними і жвавими, коли для цього потрібна додаткова енергія. Він також прискорює ріст волосся і стимулює його корені. Засоби по догляду за волоссям з кофеїном також зміцнюють волосся і роблять його більш слухняними.

Засоби по догляду за волоссям з кофеїном стимулюють корені волосся

Велика кількість чоловіків на власному досвіді стикаються з проблемою випадіння волосся через чоловічий гормон дигідротестостерон, який впливає на чутливі волосяні цибулини. В результаті цього цибулини постійно зменшуються в розмірі до тих пір, доки повністю не зникнуть. Цей процес називається мінімізацією волосяних цибулин, яка також впливає на фази росту волосся. Кофеїн проникає в корені волосся і стимулює їх. Окрім того, він стимулює корені і шкіру голови у жінок, прискорює темп росту волосся.

Як використовувати засоби по догляду за волоссям з кофеїном

Залиште шампунь, що містить кофеїн, на голові щонайменше на 2 хвилини. Потрібен час, щоб кофеїн проник у корені волосся і почав діяти.

Ми радимо регулярно користуватися засобами по догляду за волоссям з кофеїном, оскільки тривалість дії цієї речовини - до 24 годин.

 

Відкрийте для себе: Рідке волосся