celebrity-hairstyles-long-hair
Догляд за волоссям | Пошкоджене волосся

Коротке чи довге: Як правильно відростити волосся

Не важливо, на подіумі чи  в Голлівуді: довге волосся - це класика, воно завжди в моді і пасує жінкам будь-якого віку. Але відрощувати волосся - справа досить виснажлива, яка, в залежності від вихідної довжини волосся, може тривати роками. Ми розповімо вам, як мрію про довге волосся наблизити до реальності.

На жаль, турбо-прискорювач росту волосся ще не винайшли. В середньому волосся відростає на 1,2-1,5 см на місяць. Це закладено на генетичному рівні. Проте, у ваших силах постійно підтримувати волосся у здоровому стані: зміцнювати його, запобігати виникненню тьмяності і посічених кінчиків. Якщо ж вам кортить покрасуватися волоссям, як у Рапунцель, ви можете  наростити волосся і скоротити час очікування.

Масаж сприяє росту волосся.

Масаж голови стимулює кровообіг, що покращує забезпечення коренів волосся поживними речовинами. Завдяки цьому, волосся росте здоровим і міцним. Та й весь організм відчуває м’яку пробуджуючу силу масажу. Волосся росте швидше при використанні двох технік масажу. При непрямому масажі, ви запускаєте пальці у волосся і злегка тягнете за нього, доки не відчуєте легке напруження шкіри голови. Промасажувати таким способом необхідно всю голову у напрямку від скронь до тімені, і від шиї до чола. Запам'ятайте: процедура повинна бути приємною і безболісною! Другим методом, який стимулює ріст волосся, є “поплескуючий” масаж. Він діє ефективніше, якщо при цьому змастити пальці спиртовмісною туалетною водою для волосся або декількома краплями ефірних цитрусових олій (бергамот, неролі, грейпфрут, лимонна трава). Легкими, відносно швидкими рухами пальців обробіть весь шкірний покрив голови.

Спеціальні шампуні для зміцнення волосся.

Під час миття голови ви теж можете зробити деякі корисні процедури, що наблизять вас до здійснення вашої мрії про довге волосся. Наприклад, використовуйте шампунь з вмістом коензиму Q10. Ця речовина впливає безпосередньо на корені волосся і стимулює вироблення кератину. Цей протеїн є головною складовою нашого волосся, кількість якого з часом зменшується. Помітно сильнішим стає волосся після застосування шампуню з колагеновим комплексом або активними речовинами з ефектом Push-up, які за рахунок утворення найтоншої плівки на поверхні кожної волосини зміцнюють і потовщують його. Якщо ви вже давно відрощуєте волосся і досягли значних результатів, то вам слід приділити більше уваги кінчикам волосся. Використовуйте засоби зі зволожуючими компонентами: алое-вера, йогурт, протеїни пшениці або пантенол. Якщо ж волосся міцне, але сухе, наче солома, то воно потребує інтенсивного живлення та догляду. З цією метою використовуйте засоби із вмістом екстрактів журавлини або шипшини, масла ши і протеїнів сої.

Довге волосся в одну мить: нарощування за допомогою шиньйону

Вам здається, що волосся росте дуже повільно, а вам хочеться мати довге волосся вже зараз, а не через два роки? Можливо, ви лише хочете дізнатися, чи пасує вам в принципі довге волосся? Або ж ви хочете покрасуватися своїм довгим волоссям під час особливої події, не чекаючи, доки воно відросте? Тоді ідеальним варіантом буде нарощування з допомогою шиньйону. За бажанням ви можете зробити волосся довшим або більш густим, просто закріпивши шиньйон, як шпильку, під своїм волоссям. Перевагою такого способу, у порівнянні зі справжнім нарощуванням, є доступність і гарантована відсутність шкоди для волосся. За допомогою шиньйону можна створити безліч модних вечірніх високих зачісок, у тому числі і кінський хвіст. Єдина умова: натуральна довжина вашого волосся повинна бути, як мінімум, до підборіддя.

Посилання за темою «Відрощуємо волосся»:

Спеціальні засоби для росту волосся:

Лінія засобів Schauma Q10 Шампунь

Schauma Push-up Об`єм

 

Magic Hair Clip-in Extensions

ACTIV Dr. Hoting