damaged-hair
Догляд за волоссям | Пошкоджене волосся

Як уникнути посічених кінчиків

Позбудьтесь посічених кінчиків! Ми розкриємо всю правду про посічені кінчики: звідки вони беруться і як з ними боротися.

Довге волосся особливо схильне до загрози «поділу» кінчиків надвоє, тому що воно піддається максимальному тертю. Посічені кінчики волосся - це не тільки естетична проблема, але й симптом пошкодженого і ослабленого волосся.

Посічені кінчики можуть мати безліч причин. Таких, як: використання засобів для волосся, які йому не підходять, механічна дія, викликана тертям (волосся стикається з тканиною), або внаслідок грубого розчісування чи впливу високих температур (використання фену або щипців для завивки). В таких умовах поява посічених кінчиків майже неминуча, особливо якщо волосся рідко підстригати.

Лікування посічених кінчиків

Коли посічені кінчики вже з'явилися, може бути складно вирішити цю проблему.   Простіше запобігти її появі. Регулярне використання засобів, що не змиваються та полегшують розчісування волосся - сироваток, кондиціонерів і бальзамів - і що відповідають вашому типу волосся, зробить свою справу. А допоможе вам в цьому регулярне використання засобів, що не змиваються і полегшують розчісування - сироваток, кондиціонерів, бальзамів, що відповідають вашому типу волосся.

Не менш важливу роль відіграють і ваші інструменти для укладання волосся. Завжди використовуйте гребінці високої якості і щітки без жорстких зубців, наприклад, гребінці з цільного рогу та щітки з натуральним ворсом.

Інструменти для гарячого укладання (фен та інші прилади) повинні мати опцію регулювання температури, а робити укладку волосся  необхідно на найнижчому температурному режимі.

Мокре волосся та кінчики особливо чутливо реагують на тертя. Тому потрібно  бути обережним з волоссям під час сушіння: не тріть його, а бережливо промокайте рушником.

Запобігти появі посічених кінчиків - легко! Наприклад - регулярно підстригати волосся. Однак, після того як ця проблема з'явилася, від неї дуже складно позбутися. Крім того, існують спеціальні засоби, які «запаюють» кінчики волосся. Завдяки їх використанню стрижку можна відкласти на деякий час. Але якщо волосся дуже сильно січеться, стрижки не уникнути.

Спеціальні засоби, сироватки та олії проти посічених кінчиків

Появі посічених кінчиків можна запобігти або значно зменшити їх кількість за допомогою шампунів, бальзамів, олій та спеціальних засобів, що  призначені для запобігання/позбавлення посічених кінчиків. Зволожуючі і живильні засоби по догляду за волоссям захищають волосся від пошкоджень, і від появи посічених кінчиків в тому числі.  Глибоко проникаючи в структуру волосся, інгредієнти «запаюють» кінчики, значно зменшуючи ризик виникнення проблеми посіченого волосся.