the-new-color-trends-2016
Фарбування | Який колір обрати?

Новий колір волосся: обираємо правильний відтінок

Маєте намір змінити колір? Щоб досягти ідеального кольору волосся, вам не потрібно вдаватись до радикальних дій. Варто лише правильно підібрати відтінки. Саме руді й золоті відтінки волосся визначають, наскільки личитиме вам новий колір

Haare färben
© Tanja Bagusat - Fotolia.com

Новий колір волосся – нове життя? У будь-якому випадку, вибір у вас – безмежний!

Новий колір може змінити вашу зовнішність: завдяки йому ви зможете виглядати молодшими, більш сексуальними та витонченими.  На жаль, може бути й навпаки. Не дивно, що багато жінок дотримуються лише одного кольору й відтінку та не користуються перевагами, які пропонує їм широкий вибір фарб.  Не обов’язково вдаватись до радикальних змін і створювати цілком новий образ.  Придивіться, наприклад, до деяких голлівудських красунь:  вони часто змінюють колір волосся від золотої блондинки до світло-рудого, але роблять це витончено й зі смаком.

Галерея

Новий колір волосся:

Підказки для неперевершеного кольору волосся
 • Порада 1:

  Перш ніж обрати новий колір волосся, придивіться до свого обличчя без макіяжу на денному світлі. Колір його шкіри, колір очей і брів підкажуть, який відтінок пасуватиме вам найкраще

 • Порада 2:

  Якщо ви збираєтесь зробити своє волосся більш рудим або більш темним, радимо вам почати з тонування. Існує ймовірність, що результат вам не сподобається. Якщо ж це сталось, негайно промийте волосся кілька разів. Це зв'яже пігменти і значно пом'якшить колір. 

 • Порада 3:

  Новий колір волосся прекрасно виглядатиме, якщо він буде близьким до природного кольору вашого волосся та брів. Волосся, обличчя та очі мають поєднуватись у гармонійний образ.

 • Порада 4:

  Якщо у вас світлі очі та колір обличчя, а на шкірі час від часу з’являються веснянки, не фарбуйте волосся у колір, темніший за  каштановий. Більш темне волосся виглядатиме як шолом на вашому ніжному обличчі. А це зараз не модно. Мелірування світлими відтінками рудого, наприклад, мідно-червоним, надасть волоссю нових кольорових акцентів. 

 • Порада 5:

  Усі попелясті кольори волосся ідеально пасують до молочної шкіри обличчя і блакитних, сірих або зеленуватих очей. Навіть темно-каштановий може чудово виглядати, якщо не містить рудих або золотих відтінків (як це часто буває у природних кольорах волосся). Мелірування має бути більш холодних відтінків спектру. 

 • Порада 6:

  Висвітлювати волосся не слід, якщо у вас карі або темно-зелені очі та оливкова шкіра. Це виглядатиме неприродно.  Краще оберіть колір з широкого спектру теплих коричневих відтінків – від горіхового до каштанового і кольору червоного дерева. На їхньому фоні прекрасно виглядатимуть золотисті світлі пасма.

 • Порада 7:

  Залиште собі більше часу на роздуми перед тим, як пофарбуватись у яскраву брюнетку, платинову блондинку або у рудий колір, як у героїні фільму «Біжи, Лоло, біжи!». Такі кольори вимагають сміливості. Врешті-решт, і без них ваше волосся щоденно привертає увагу оточуючих.

Відкрийте для себе: Який колір