young-hair-colour
Фарбування | Сиве волосся

Колір волосся як антивікова стратегія: новий стиль краще за хірургію

Можливо, вам уже не 30, але виглядати молодо й енергійно варто у будь-якому віці. Допомогти цьому може м'яке висвітлення волосся 

Молодий колір волосся
© Getty Images

Молодий колір волосся допомагає вам виглядати настільки молодими, наскільки ви себе відчуваєте

Світле волосся завжди асоціюється з молодістю. З плином часу воно стає темнішим. Але світле волосся – не джерело молодості й повернути її нам не в змозі.

Щоб новий колір волосся надавав нам молодшого вигляду, він повинен виглядати природно. Як блискучі білі зуби виглядають несправжніми у 70 років, так само з віком втрачає свою магію платиновий блонд. Уникати контрастів – головний принцип антивікової стратегії. Чорне волосся і модна коротка зачіска, можливо, пасували б вам у 20. Але існує своєрідна магічна межа, за якою це вже не діє. Личити нам – ось єдиний справжній спосіб, яким новий колір волосся може надати нам молодшого вигляду.

Молоді кольори волосся: як їх отримати

  • Якщо ви обираєте між двома світлими відтінками – завжди обирайте більш світлий (якщо колір вашого волосся не блонд). Більш світлі кольори волосся пасуватимуть вам краще за  темні.
  • Відтінки попелястого блонду творять дива омолодження: маскують рудувате забарвлення, пом'якшують риси обличчя і добре поєднуються з першою сивиною.
  • Стрижка також має бути відповідною. Краще дозволити волоссю вільно спадати, а деяким прядкам потрапляти на обличчя. Це справляє враження жвавості  та більше пасує до обличчя, ніж коротко стрижене чи зібране волосся.
  • Використовуйте бальзами, муси, пінку та спреї для еластичності, щоб зберігати м'якість і природні властивості волосся неушкодженими. 

Молодий колір волосся: стережіться пасток

  • Фарбування у рудий колір з метою приховати сивину має три недоліки, про які не слід забувати. По-перше, обличчя відбиває рудий колір, підкреслюючи тим самим блідість шкіри та почервоніння. По-друге, цей колір недостатньо добре зафарбовує сивину. Для того, щоб цілком приховати сиве волосся, фарба має бути дуже інтенсивною. По-третє, рудий колір волосся не дуже поширений і привертає до себе увагу як спроба виглядати більш молодою.
  • Чорне волосся підкреслює кожну деталь блідого обличчя і робить помітною щонайменшу зморшку.  

  • Яскраві блакитні пасма або інші помітні деталі – ознаки  грайливої і сміливої особи. Проте, вони нікого не роблять молодшими, а лише демонструють бажання здаватися такими. На подібний сміливий індивідуалізм відважиться не кожен.

Відкрийте для себе: Сиве волосся