coloring-roots
Фарбування | Пофарбуй своє волосся

Фарбування коренів: у вас вийде!

Платинове, попелясте, золотисте волосся або лише з кількома світлими прядками – наше захоплення найсвітлішими кольорами волосся ніколи не минеться. Блонд вимагає багато уваги, і наша постійна турбота – темне коріння, що відростає. Чи потрібно щоразу підфарбовувати його? Можливо, є інші способи  уникнути різниці в кольорах?

Те, що темне коріння колись було популярним серед моделей та знаменитостей, не означає, що воно і досі всім подобається. Гарною новиною є те, що існують прийоми, які допоможуть уникнути різниці в кольорах між освітленим волоссям і відрослими коренями. 

6 порад з фарбування темних коренів освітленого волосся

 • Порада 1:

  Користуйтесь спеціальними засобами для догляду за світлим волоссям. Ці шампуні й кондиціонери щоразу підкреслюватимуть колір волосся, а також нададуть йому блиск і яскравість.

 • Порада 2:

  Якщо ви регулярно відвідуєте свого перукаря-стиліста, візьміть за правило щоразу обробляти коріння, що відростає. Підфарбовування  і відновлення волосся раз на 4 тижні збережуть світлий колір в ідеальному стані. Майте на увазі: часте фарбування вимагатиме від вас інтенсивного використання  кондиціонеру.

 • Порада 3:

  Позбавтесь чіткого проділу – він робить темне коріння особливо помітним. Спробуйте різні зачіски, у яких проділ не настільки помітний. 

 • Порада 4:

  Мелірування кількома відтінками може відволікти увагу від темних коренів і надати вашому волоссю більш природного вигляду. Після нього вам не так часто доведеться фарбувати корені.

 • Порада 5:

  При освітленні волосся спробуйте використати кілька світлих відтінків. 

 • Порада 6:

  Якщо вже так сталось, що ви маєте темні корені волосся, – носіть їх із гідністю. Сьогодні навіть на подіумах можна часто зустріти світлі зачіски з темним корінням. Особливо ефектно це виглядає на блискучому волоссі. Така зачіска не вимагає від вас частого відвідування салону. Лише не забудьте, що ваш образ має повністю відповідати такій зачісці: вона не личить поважній бізнес-вумен, але пасуватиме молодій модній жінці. 
   

Відкрийте для себе: Пофарбуй своє волосся