blue-streaks
Фарбування | Фарбування пасм

Мелірування у домашніх умовах – ціле мистецтво, але не проблема.

Різні види мелірування здатні надати вашому волоссю мінливого різнокольорового блиску та оживити ваш образ. Гра блискучого світла та тіней роблять волосся візуально більш об’ємним.  До того ж, ви можете зробити мелірування власними силами, не виходячи з дому. Ми допоможемо вам виконати цю процедуру бездоганно.

Меліровані прядки буквально освітлюють ваше волосся! У залежності від засобу, набори для мелірування у домашніх умовах можуть висвітлити прядки від «світлого блонду» до «середньої шатенки» максимум на шість відтінків. Різні техніки мелірування передбачають фарбування тонких, майже непомітних прядок, більш широких прядок, двокольорових ділянок і навіть широких кольорових блоків. Як правило, велика кількість тонких прядок виглядає більш природно, тоді як більш широкі – помітніші та ефектніші.  

Шапочка для мелірування: створюємо ефект природного кольору

Використання шапочки для мелірування дозволяє отримати ефект природного кольору волосся. Але такий спосіб – найскладніший:

1.       Надягніть шапочку на сухе розчесане волосся і закріпіть її зав’язками під підборіддям. Не ховайте довге волосся під шапочкою, нехай воно вільно звисає. Накрийте шию рушником.

2.      Тепер витягуйте прядки скрізь отвори в шапочці за допомогою гачка. Щоб прядок було не дуже багато,  робіть це через кожний другий-третій отвір. Дуже важливо тримати гачок майже горизонтально. Його голівка має дивитись угору. 

3.      Розчешіть прядки перед тим, як нанести на них суміш для фарбування. Час витримки фарби на волоссі залежить від бажаного ефекту. Інструкція з фарбування і таблиця кольорів допоможуть вам правильно його визначити.

4.      Коли час вийде, змийте фарбу, не знімаючи шапочки. Після цього її можна буде позбутися. Просто та безболісно зробити це допоможе шампунь, попередньо нанесений на пофарбовані прядки. Далі слід помити волосся і нанести на нього трихвилинну маску-кондиціонер. Ретельно ополосніть волосся і зробіть звичайну укладку. 

Створюємо відблиски за допомогою щітки для мелірування

Jennifer Aniston, Strähnchen
© Getty Images

Дженніфер Аністон віддає перевагу платиновим, карамельним і світлим прядкам

За допомогою щітки для мелірування ви можете надати волоссю новий відтінок. Створіть свій власний образ за допомогою кількох точних штрихів, або навпаки – висвітливши великі ділянки волосся чи обравши окремі зони для фарбування (наприклад, чубок).

Як це робиться:

1.       Ретельно розчешіть волосся і зробіть ваш звичайний проділ.

2.      Підготуйте суміш і нанесіть її на вибрані прядки за допомогою кисті. Краще при цьому відділяти прядки від волосся. Не допускайте потрапляння суміші на шкіру голови. Ми радимо не зафарбовувати волосся біля коренів (залишіть близько 5 міліметрів). Це зробить перехід від пофарбованого волосся до коренів, що відростають, більш природним.   

3.      Мелірування волосся на потилиці слід робити за допомогою двох дзеркал, а краще – подруги. Час нанесення фарби залежить від натурального кольору вашого волосся та бажаного ступеню висвітлення. 

4.      Після того, як час вийде, ретельно ополосніть волосся і вимийте його м’яким шампунем. На кілька хвилин нанесіть бальзам, і знову ополосніть волосся.

Розчіска для мелірування: швидкий відтіноклегко і швидко.

Розчіска для мелірування, що закріплена на флаконі з аплікатором, дозволяє наносити більш широкі, потрійні мазки фарби. Використовуючи аплікатор без розчіски, можна створювати кольорові блоки чи фарбувати широкі прядки.

1.       Зробіть зигзагоподібний проділ, щоб створити повсякденний вигляд. Для початку попрактикуйтесь на аркуші паперу, щоб зрозуміти, з яким зусиллям слід тиснути на флакон.  

2.      Тримаючи аплікатор із сумішшю вертикально над головою, одним легким рухом проведіть ним по прядці волосся у напрямку від коренів до кінчиків, натискаючи при цьому на флакон із зусиллям, яке ви визначили раніше. Час нанесення фарби дізнайтесь з інструкції.

3.      Ополосніть волосся, вимийте його шампунем, нанесіть бальзам, як описано в попередніх розділах.

Варто знати:

  • Після приготування слід негайно використати суміш та ніколи не користуватись нею вдруге. Гарні результати гарантують лише щойно приготовані суміші.
  • Переконайтеся, що у вас немає алергії на суміш. Усю інформацію щодо цього ви знайдете на упаковці та в інструкціях до засобів.
  • Поки фарба на волоссі, не користуйтеся плівкою або шапочками для душу. Це може призвести до пошкодження волосся, оскільки воно під ними нагріється, а луг, що міститься у фарбі, не матиме змоги випаруватись.   
  •  Перед меліруванням одягніть старий одяг і користуйтеся рукавичками. Суміш може залишити на одязі світлі плями, що не виводяться.
  • Уникайте вдихання часток освітлювального порошку під час змішування з рідиною-проявником.
  • Змивши фарбу, скористайтесь бальзамом, що до неї додається. Завдяки йому волосся після фарбування виглядатиме здоровим та гарним.
  • Не слід робити мелірування одразу після хімічної завивки. Дайте волоссю час на відновлення – щонайменше два тижні.
Відкрийте для себе: Пасмо