Фарбування | Каштанове волосся

Усі ці очікування – також причини з обережністю поставитись до фарбування волосся

Отже, ви вирішили стати брюнеткою? Ласкаво просимо у бізнес-клас фарбованого волосся. Ваше каштанове волосся повинно мати достатню глибину кольору, досконалий відтінок червоного та гармонійно поєднуватись з кольором обличчя та очей. Все це вимагає уважного ставлення до його фарбування. 

Färben braunes Haar
© Getty Images

Каштанове волосся – блискуче та розкішне!

Ви вважаєте Шарлотту єдиною розважливою людиною у серіалі «Секс у великому місті»? Вважаєте ваше русяве волосся трохи нуднуватим? Хочете провести літню відпустку, лежачи у мріях під пальмами, а не балансуючи на дошці для серфінгу? Якщо ваша відповідь «так» – ви готові бути брюнеткою. Гарний вибір! Доглянуте блискуче каштанове волосся – ознака елегантності, стилю та зрілості. 

Пофарбувати більш світле волосся у каштановий колір за допомогою стійкої фарби не складно. Складніше буде знайти правильний відтінок. Русяве волосся, пофарбоване у насичений шоколадний колір, може виглядати не зовсім природно. Насолоду новим кольором волосся вам також може зіпсувати легке зеленувате забарвлення. Зарадити цьому можуть нові багатогранні відтінки для волосся і слідування деяким правилам при виборі кольору.

Фарбування волосся у каштановий колір: поради брюнеткам-початківцям

 • Порада 1

  Засоби для тонування, котрі з часом змиваються, – ідеальне рішення для того, щоб знайти ідеальний каштановий відтінок, не піддаючи волосся дії фарби та не обезбарвлюючи його. Найкраще підходити до бажаного темного відтінку поступово.

 • Порада 2

  Чим більш пошкодженим є ваше волосся, тим обережніше слід обирати пробні відтінки. При фарбуванні до такого волосся проникає більше пігментів кольору. Тому фарбування у темний колір слід починати з одного відтінку.

 • Порада 3

  Будьте особливо обережними, фарбуючи вже знебарвлене волосся. Знебарвлення змінює його структуру. У результаті отриманий колір може виявитись зовсім не таким, якого ви очікували.  Нерідко рудуваті відтінки виявляються більш інтенсивними, а через велику кількість пігментів, що проникли до волосся, воно стає надто темним.

 • Порада 4

  Хочете пофарбувати своє світле волосся у каштановий колір, але боїтеся, що стануть помітними відрослі корені? Гарне рішення проблеми – мелірування окремих прядок.

 • Порада 5

  Якщо у вас проблемна шкіра, ви страждаєте на ерітродермію або подібні захворювання, вам слід пофарбувати волосся у світлий відтінок або користуватись стійкою фарбою того ж відтінку. Це не означає, що процес фарбування  буде важким чи пошкодить ваше волосся. Нещодавно з’явились ефективні фарби для догляду, які м’яко діють на волосся, мають досконалий результат і фарбують волосся за 10 хвилин.

 • Порада 6

  Після нанесення стійкої фарби  волосся може набути легкого зеленуватого забарвлення. Це відбувається тому, що фарба не призначена для волосся, позбавленого пігментів, зокрема, червоних. Для того, щоб позбутись небажаного забарвлення, використовуйте засоби для тонування з червоно-коричневим відтінком  або інтенсивну фарбу.

 • Порада 7

  Якщо вам потрібно зафарбувати сивину, що з’явилась у каштановому волоссі, використайте засоби для репігментації. За наявності репігментації похідні пігменти краще закріплюються на волоссі, ніж штучні. Вони заповнюють порожнини в сивому волоссі, відновлюючи його природний колір. 

 • Порада 8

  Як правило, інтенсивна фарба може вкрити до 50% сивини. Слід пам’ятати, що сиве волосся поглинає кольорові пігменти краще, ніж  природно пігментоване волосся. Якщо ви хочете отримати каштанове волосся стриманого відтінку, для початку краще спробувати насичені світлі відтінки цього кольору. Через те, що кольорові пігменти інтенсивної фарби з часом вимиваються з волосся, у вас буде  безліч нагод отримати бажаний більш насичений відтінок.

 • Порада 9

  Перед тим, як самостійно фарбувати волосся, нанесіть поживний крем на шкіру по лінії росту волосся, на лоба та на скроні.  Це допоможе уникнути темних плям від фарби.

 • Порада 10

  Не слід боятися того, що ваше волосся пофарбується нерівномірно. Чим більш гладенькою буде його поверхня, тим кращий результат ви отримаєте. Тому напередодні фарбування використайте інтенсивний засіб для догляду, особливо, якщо у вас довге волосся та пошкоджені кінчики.   Наступного дня ваше волосся стане м’яким і пофарбується рівномірно.

Відкрийте для себе: Каштанове волосся