blonde-care
Фарбування | Фарбування в блонд

Світле волосся: сяяти як сонце...

Нарешті ви наважились стати блондинкою! І, ймовірно, захочете, щоб це освіжаюче відчуття зміни залишилось з вами назавжди. Засвоївши деякі ритуали догляду за світлим волоссям, а також використовуючи правильні засоби, ви зможете довго насолоджуватись перевагами, яке життя надає білявкам 

Pflege blonde Haare
© Andreas Kuehn

Світле волосся вимагає більш ретельного догляду

Світлому волоссю, як натуральному, так і фарбованому, потрібно більше турботи, ніж темному. Натуральне світле волосся є набагато тоншим, ніж темне. У разі, якщо ви пофарбували волосся у світлий колір, є вірогідність того,  що використані вами речовини послаблять його.

 

Блондинкам личать і золото, і срібло

 

Ви можете підтримувати красу вашого волосся, користуючись продукцією, яка не обтяжить його і надасть йому  блиску. Засоби з легкою текстурою, що містять багато поживних речовин і прозорих інгредієнтів, повернуть йому яскравість. У складі спеціальних засобів для догляду за світлим волоссям є активні інгредієнти, які абсорбують кальцій і магній, що містяться у водопровідній воді. У результаті волосся набуває природного блиску. Ви, можливо, захочете піти далі та скористатись  золотими і срібними пігментами, які  зроблять волосся більш привабливим, надавши їм здатність відбивати більше світла.

Світле волосся – розкрийте його потенціал

 • Порада 1:

  Влітку не виходьте з дому, не забезпечивши волоссю захист від УФ-проміння! Світле волосся містить менше меланіну, ніж темне, тому сонячні промені набагато легше проникають у нього. Що світлішим є волосся, то більш інтенсивного захисту воно потребує. 

 • Порада 2:

  Ваше платинове волосся набуло легкого жовтуватого забарвлення? Зарадити цьому можуть шампуні для сивого волосся: вони містять фуксин, що  нейтралізує небажані жовті пігменти. Природними союзниками у боротьбі з проблемою також є ромашка і лаванда, які часто входять до складу засобів для догляду за світлим волоссям. 

 • Порада 3:

  Що робити, якщо ви помітили легке зеленувате забарвлення свого світлого волосся? Можливою причиною є мідь, що міститься у водопровідній воді. Проблему вирішить ополіскування у підкисленому розчині: для його приготування розчиніть 2 столових ложки лимонного соку або кілька таблеток аспірину в склянці води.

 • Порада 4:

  Освітлене волосся щотижня потребує догляду із застосуванням відновлювальних засобів. Вони містять активні інгредієнти, які глибоко проникають у волосся. Висвітлення також негативно впливає на шкіру голови. Регулярне застосування таких засобів послабить цей вплив.

Відкрийте для себе: Фарбування в блонд