C-\fakepath\words
Hairstyling_header 720x180

Додайте довжини та об‘єму вашому волоссю за допомогою шиньйонів

Magic Hair Extensions
А ось і ви – завдяки шиньйону та декільком швидким рухам – виглядаєте зовсім новою з чарівними кучерями
© Schwarzkopf

Голлівудські красуні демонструють, як це робиться. Сьогодні в інтерв’ю ви бачите зірку з «бобом» довжиною до підборіддя, а завтра на церемонії нагородження премії «Оскар» та сама зірка з’являється з довгою гламурною шевелюрою. Секрет цієї магії криється у шиньйонах. Хочете спробувати кілька магічних трюків на собі? Не проблема! Просто застосовуйте наші рекомендації! А здобувши деякі навички, ви зможете робити це миттєво, діставши його зі своєї сумочки.

 • Одна і та сама зачіска довжиною до підборіддя може швидко набриднути, а тонке волосся дратує. За допомогою шиньйону ви можете робити волосся довшим і більш об’ємним. Шиньйон – це прядки штучного або справжнього (людського) волосся, які прикріплюються до вашого власного волосся. Перукарі можуть використовувати різні методи для прикріплення шиньйонів. Нові прядки або приклеюються за допомогою кератинових філаментів або прикріплюються методом електрофотографії за допомогою клею на основі кератину з використанням ультразвуку. Це вимагає часу. Менше часу йде, якщо декілька невеликих прядок прикріплюються за допомогою повітряного тиску або методом лазерної електрофотографії.

  Звичайно, природне волосся продовжує рости, тому шиньйон через деякий час необхідно знімати та закріплювати ближче до коренів. Слід визнати, що це досить трудомісткий процес. На жаль, мрія про довге об’ємне волосся досить дорога. Вартість цієї магії складає від €500 до €1000 за подовження волосся та щонайменше €200 за додатковий об’єм волосся.

 • Домашні шиньйони

  Хочете побачити, наскільки пасує вам довге волосся? Очікуєте на велику подію та бажає з’явитись з приголомшливою зачіскою? У таких випадках рішенням стане використання шиньйонів. Вони просто вставляються у волосся та закріплюються за допомогою шпильки. Серед переваг – вони коштують дешевше, ніж «справжнє нарощування», і не шкодять волоссю. Шиньйони можна мити шампунем, як власне волосся, та укладати за допомогою круглої щітки та бігуді. Шиньйони можна легко використовувати для створення високих зачісок або модного «кінського хвоста». Єдина необхідна умова – довжина вашого волосся повинна сягати щонайменше рівня підборіддя.

 • Чарівне волосся: Об’єм

  Magic Hair Extensions

  © Schwarzkopf  

  Чарівне волосся: Об’єм

  Майже всі жінки хочуть мати об’ємне довге натуральне волосся протягом всього життя. Магія шиньйонів втілює цю мрію. Об’ємне волосся можна створити лише кількома простими рухами. Воно завжди виглядає красиво та додає чарівності діловим зустрічам або спонтанним вечіркам

  Magic Hair Extensions

  © Schwarzkopf  

  Чарівне волосся: Гламур у стилі диско

  У 1970-ті наймоднішим нічним клубом у Нью-Йорку був Studio 54. До сьогодні люди говорять про славу цього місця. Не зважаючи на те, що сьогодні ми живемо в інші часи в новому тисячолітті, стиль Studio 54 досі живий. Приклад – гламур у стилі диско, зачіска з елементом гламуру. Дизайнера надихнула велика коса з прогресивної атмосфери, яка панувала у славетні часи Studio 54.

  Magic Hair Extensions

  © Schwarzkopf  

  Чарівне волосся: рок-стиль

  Глем-рок для волосся – натхнення з часів диких 1960-х, коли високі зачіски дійсно ставали дедалі вищими. Це дещо ексцентричний стиль для жінок, яким подобається бути в центрі вечірки. Стиль дуже модний і надає будь-якому одягу невимовного шарму.

  Magic Hair Extensions

  © Schwarzkopf  

  Чарівне волосся: Романтичні дні

  Стиль «романтичні дні» є грайливим і гламурним. Цей майстерний стиль підходить до будь-якого випадку – чи то хвилююче побачення, чи то нагородження премією «Оскар». Ця красива висока зачіска перетворює будь-яку вашу появу на пам’ятну подію. Люди, затамувавши подих, будуть дивитись на вашу модну зачіску, яка робить надзвичайною кожну жінку. 

 • Weblinks Magic Hair Extensions

  More information >> magic-hair-extensions.de