C-\fakepath\words
Hairstyling_header 720x180

Чубок – чи личить він вам, і який саме пасуватиме найбільше?

Обрізаний навкіс, круглий, короткий, клочкуватий або довгий: є багато способів носити чубок. Питання у тому, який чубок личитиме тій чи іншій людині. Ви також повинні знати, як за ним доглядати.

 • Чубок
  Чубок тепер є частиною багатьох зачісок.
  © Getty Images

  Ви бачите чубки не тільки на людях, які проходять по подіумах або червоних доріжках, або на відвідувачах гламурних вечірок. Ні, ви бачите їх всюди, куди б не йшли. Чубки є надзвичайно різноманітними. У цьому сезоні чубки можуть мати різну довжину. Вона може приховувати занадто великий лоб або надавати правильний контур обличчю. Оволодівши певними навичками, ви також зможете використовувати чубок, щоб приховати недоліки або несиметричні риси.

  Чубки також приваблюють сміливих жінок, яким подобається експериментувати з волоссям, оскільки роблять можливими легкі зміни у зачісці. Чубок може бути декоративно защеплений з боків, його можна заплести або зав’язати банданою. Одного дня ви можете вирішити більше не носити чубок. Не хвилюйтесь, він виглядає стильно навіть при перехідній довжині. При належному догляді короткий чубок просто перетворюється на довгий.

  Жінки з тонким волоссям можуть використовувати чубок собі на користь, особливо якщо він починається високо на голові та пишним об’ємом спадає на обличчя. Підказка: чубок не для вас, якщо ваше волосся від природи кучеряве. 

 • Чотири підказки для догляду за чубком:

  •  Якщо ваша шкіра схильна до висипів, висушуйте чубок феном через велику круглу щітку. Завдяки цьому ваше волосся не буде прилягати до шкіри. Лак для волосся також стане у нагоді, оскільки він обволікає волосся і не дозволяє йому вбирати занадто багато жиру.
  • У випадку, якщо ви не встигаєте помити волосся, можна просто використати сухий шампунь. Розчешіть волосся і чубок – і за мить ви готові до виходу.
  • Купити сухий шампунь можна в спеціалізованому магазині. Він практичний, оскільки поглинає надлишок жиру та робить чубок менш жирним.
  • Якомога менше торкайтесь волосся та чубка.

 • Ось як знаменитості носять чубки:

  Rundpony: Agyness Deyn

  © Getty Images  

  Агнес Дейн

  Помилуйтесь цим класичним круглим чубком: Агнес Дейн.

  Pixie-Pony Emma Watson

  © Getty Images  

  Емма Уотсон

  Емма Уотсон (на фото зі своїм братом Алексом) підкреслює витончені риси обличчя за допомогою зачіски у стилі унісекс та постриженим навкіс чубком.

  Kate Moss mit Longpony

  © Getty Images  

  Кейт Мосс

  Повсякденна гламурність: Кейт Мосс справляє враження зі своїм довгим чубком.

  Nicole Scherzinger mit Retro-Pony

  © Getty Images  

  Ніколь Шерзингер

  Завжди екстравагантна: Ніколь Шерзингер та її рівно підстрижений чубок у стилі ретро.

  Taylor Momsen mit Fransenpony

  © Getty Images  

  Тейлор Момсен

  Художній безлад у зачісці Тейлор Момсен та її інтерпретація чубка кольору «платиновий блонд».

  Jessica Stroup mit XXL-Pony

  © Getty Images  

  Джессіка Строуп

  Пострижений навкіс довгий чубок надає невеликому милому обличчю Джессіки Строуп більш чітких контурів.