C-\fakepath\words
Trendlooks 2016

Захист від ультрафіолетового проміння: нехай волосся сяє на сонці!

Відомо, що турбота про шкіру завжди йде поряд із захистом від УФ-проміння, так само як літо – поруч із пляжем та веселощами. Багато хто забуває, що волосся також слід берегти. Йому, як і шкірі, потрібен захист від ультрафіолету, додаткова увага і догляд, особливо під інтенсивним сонячним промінням. Ми хочемо, щоб цього літа ви мали волосся своєї мрії.


 • Як захистити волосся від сонця
  Відпочинок на сонці: капелюх ідеально захищає волосся від сонця.
  © Jim Jordan Photography

  Навіть якщо волосся не отримує сонячних опіків, йому постійно шкодять сонце, вітер, морська вода та хлорована вода басейну. Вони негативно впливають на гладку структуру волосяних кутикул, внаслідок чого волосся стає подібним до соломи ― сухим, грубим і ламким, а також втрачає колір. На щастя, цього можна уникнути. Скористайтесь нашими перевіреними стратегіями догляду та захисту від УФ-проміння, і ваше волосся буде яскравим, як сонячне літо.

  Капелюхи від сонця

  Волосся взагалі не слід піддавати впливу інтенсивного сонячного проміння. Особливо це стосується полуденного сонячного світла між 11.00 і 15.00 годинами. Такий захист забезпечать капелюхи від сонця, кепі, хустки. Якщо ви не любите головні убори, використовуйте сонцезахисні спреї для волосся. Вони захищають його від УФ-променів спектру А і В, зберігають вологу усередині і запобігають знебарвленню. Ними краще скористатися ще перед виходом на вулицю..

 • Дайвінг і плавання без неприємних сюрпризів

  Морська вода та вода басейну можуть негативно впливати на волосся. Після плавання в морі на ньому можуть утворюватися кристали солі, що діють як маленькі лінзи, фокусуючи сонячне проміння і тим самим пошкоджуючи волосся. Одразу після купання слід промити волосся прісною водою у душі. Коли це неможливо, використайте звичайну пляшку прісної води. Вода басейну містить іншу небезпеку: дезінфікуючі засоби, такі як хлор або мідь, можуть надати білявому або сивому волоссю зеленуватий відтінок. Щоб швидко вирішити цю проблему, розчиніть 3 таблетки звичайного аспірину в літрі води, а потім намочіть волосся у цьому розчині. Через годину ретельно промийте волосся проточною водою. Зеленуватого відтінку також можна позбутися, використовуючи шампунь для тонування. Для цього найкраще підійдуть відтінки рудого або золотистого кольору.

 • Літні розваги без вигорілого волосся

  Сонце знебарвлює як натуральне, так і фарбоване волосся. Кольорові пігменти можна захистити, скориставшись серією засобів для захисту кольору з УФ-фільтрами. Такі шампуні, бальзами, маски і спреї створені саме для захисту від сонця влітку. Їхні інгредієнти повертають волоссю блиск кольору, живлять його протеїнами і вітамінами, а антиоксиданти і світлофільтри захищають кольорові пігменти від знебарвлення під дією сонячного проміння.

 • Догляд за волоссям після сонячних ванн

  Після дня, проведеного на сонці або на пляжі, волосся слід обережно прополоскати прісною водою. Спеціальні шампуні і бальзами, створені для догляду за волоссям після сонячних ванн, ніжно подбають про нього і забезпечать необхідне зволоження. Вони також містять природні олії, що відновлюють гнучкість і блиск волосся. У разі, якщо кінчики вашого довгого волосся дещо пошкоджені, ви можете скористатися спреєм для швидкого відновлення посічених кінчиків. Після цього волосся виглядатиме здоровішим. У будь-якому випадку, гарною ідеєю є підстригти волосся на сантиметр після тривалого впливу на нього сонячного проміння. Це попередить подальшу появу посічених кінчиків і надасть волоссю здорового вигляду.

 • Природний захист (виноград, інші фрукти й овочі)

  (Наступні твердження науково не доведені)

  Впродовж літніх місяців ваш раціон повинен містити велику кількість вітамінів C і E, а також бета-каротину. Як ефективні антиоксиданти вони нейтралізують вільні радикали, кількість яких на яскравому сонячному світлі збільшується. Ці радикали пошкоджують або знищують клітини волосся. Особливо багатими на антиоксиданти є фрукти, ягоди й овочі, наприклад, абрикоси, виноград, броколі, шпинат.

 • Як захистити своє волосся від впливу УФ-проміння: 6 твердих правил

  Як захистити своє волосся від сонця

  © George Doyle  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 1

  Щоразу після купання в морі промивайте волосся прісною (проточною) водою.


  Як захистити своє волосся від сонця

  © Peter Nicholson  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 2

  Спреї-лосьйони відновлюють посічені кінчики пошкодженого сонцем волосся.

  Sun Protection for Your Hair

  © Laurence Monneret  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 3

  Вода басейну може спричинити сухість волосся і надати йому зеленуватого відтінку. Користуйтеся нашими рекомендаціями.

  Sun Protection for Your Hair

  © Kraig Scarbinsky  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 4

  Прикрийте волосся капелюхом -  це збереже його здоров’я і блиск.

  Sun Protection for Your Hair

  © Paul Bradbury  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 5

  Природний захист від ультрафіолету: речовини, що містяться у винограді, захищають волосся від шкідливого впливу вільних радикалів.

  Sun Protection for Your Hair

  © Paul Viant  

  Як захистити своє волосся від сонця: правило 6

  Спеціальні бальзами забезпечать волоссю необхідний догляд після дня, проведеного на сонці.