C-\fakepath\words
Trendlooks 2016

Прокиньтеся з гарним волоссям

Гарне волосся після сну
Спіть міцно, а ранок зустріне вас гарним волоссям. Доглядати за волоссям насправді так просто!
© Andreas Kuehn

До чого таке марнотратство: витрачати дорогоцінні денні години на піклування про волосся, коли це можна робити під час сну? Насправді нічний догляд за волоссям є більш ефективним. Солодка дрімота подарує вам не лише приємні сни, але й гарне волосся. Ми познайомимо вас із чарами нічного догляду за волоссям.

  • Гарне волосся після сну

    Зазвичай маски, засоби для відновлення і лікування працюють, якщо ви застосовуєте їх впродовж 20 хвилин. Але повністю свій потенціал вони розкривають тільки протягом ночі. Перед сном візьміть свій найпотужніший засіб для догляду за волоссям і ретельно нанесіть його масажними рухами, перебираючи прядку за прядкою. Потім скористайтеся феном, щоб тепле повітря посилило дію засобу. Ви можете спати з легким тюрбаном з мікро волокна, а також накрити подушку великим рушником. Вранці вимийте волосся шампунем, не користуючись бальзамом. Ваше волосся може бути дуже м’яким і тому важко піддаватись укладці, тож нанесіть на нього піну або спрей для укладки і надайте потрібної форми.

  • Гарне волосся після сну: оживіть його колір

    Колір фарбованого волосся з часом тьмяніє. Проте ви можете скористатися спеціальними масками або бальзамами, які за ніч відновлять колір вашого фарбованого волосся. Ці засоби містять пігменти і дбають про волосся,  посилюючи його колір і блиск.

  • Гарне волосся після сну: надайте йому сили

    За ніч ви можете повернути силу слабкому й ламкому волоссю. Засоби для догляду, що містять кератин – основний будівельний матеріал волосся – чудово з цим упораються і підсилять послаблене волосся. Їхні активні речовини заповнять його пошкоджені ланки. Нанесіть засіб для відновлення волосся і залиште його на ніч. Вранці можете помити волосся як звичайно.