C-\fakepath\words
Haircare_header 720x180

Захист і догляд за вашим волоссям

Догляд за волоссям надзвичайно важливий. Вам слід усвідомлювати різницю між лікуванням волосся і його відновленням. Для якого типу волосся ідеально підходять засоби, що не змиваються? Коли волоссю потрібна маска? Наші поради з догляду за волоссям допоможуть вам краще піклуватися про пошкоджене волосся і зміцнити послаблене.

 • ColorExpert-3

  Революційна технологія Omegaplex

  Краса потребує жертв. І ми, прекрасна стать, чудово розуміємо цю, на перший погляд, банальну фразу. Особливо, коли справа стосується краси нашого волосся. Постійне фарбування, сушіння феном, вирівнювання, укладання стайлером, фарбування чи звичайне розчісування пошкоджує волосся. Подібні процедури роблять його ламким, слабким, пористим та шорстким. Але ж так хочеться зберігати волосся здоровим, гладеньким та блискучим!

  Більше...
 • Шампунь може все

  Правильний шампунь здатен на все

  Гарне волосся починається з вибору правильного шампуню. Назвіть проблему волосся, з якою ви стикнулись, і ми порадимо вам доступний засіб для її вирішення. Ми допоможемо вам знайти ідеальний шампунь для вашого волосся і шкіри голови.

  Правильний шампунь для волосся
 • Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння

  Захистіть своє волосся від негативного впливу сонячного проміння

  Нарешті, літо вже на порозі! Звичайно, ваше волосся також потрапить під довгоочікувані золоті промені. У нас є інформація для всіх любителів поніжитися під сонячним промінням.

  Як захистити своє волосся від сонця
 • Сяючий блиск вашого волосся

  Більше блиску!

  Волосся підкреслює вашу яскравість чи залишається тьмяним і схожим на солому? Ми поділимося з вами порадами, які швидко повернуть волоссю сяючий блиск.

  5 порад для сяючого волосся
 • Гарне волосся після сну

  Гарне волосся після сну

  Ви можете піклуватися про своє волосся навіть під час сну. Насолоджуйтеся годинами солодкої дрімоти, поки маски, засоби для відновлення і лікування, а також спреї повертатимуть вашому волоссю гарну форму. Ми із задоволенням поділимося з вами списком кращих нічних помічників волосся.

  Чари нічного догляду
Попередній перегляд
 •  1 |
 •  2